Trampkarze » Ekstraklasa | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
W ostatni weekend w Maszewie odbyła się I kolejka ORLEN Płockiej ligi Orlik U - 11. Wystąpiło w niej 20 zespołów z rocznika 2000 - 2002, a co za tym idzie około 360 młodych adeptów sztuki piłkarskiej. To rekordowe liczby w historii Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Zawodnicy rozegrali w sumie 40 spotkań, w których strzelono łącznie 155 bramek. - Było to piłkarskie święto - podkreślają organizatorzy. - Do Maszewa przyjechały całe rodziny, kluby przywoziły swoich zawodników z kilku roczników, by ci mogli obserwować swych kolegów podczas meczów. Każde spotkanie było pełne emocji, wspaniałych akcji, bramek, parad bramkarskich, a co najważniejsze ogromnej radości dzieci, które świetnie się bawiły podczas tych dwóch dni.
Druga kolejka Orlen Płocka Liga Orlik U-11 zostanie rozegrana w dniach 15-16 października w Gostyninie Organizatorem imprezy jest POZPN.
Wyniki i tabele rozgrywek ORLEN Płockiej ligi Orlik U- 11 z dn. 01-02.10.2011
GRUPA A
1. WISŁA PŁOCK I 12 pkt. 16:1 bramki
2. KASZTELAN SIERPC 9 10:4
3. ZRYW BIELSK 4 4:7
4. KORMORAN ŁĄCK 3 1:12
5. BŁĘKITNI GĄBIN 1 2:9
Grupa A
A1 – A2 Wisła Płock I – Błękitni Gąbin 4:0
A3 – A4 Kormoran Łąck – Kasztelan Sierpc 0:4
A5 – A1 Zryw Bielsk – Wisła Płock 0:2
A2 – A3 Błękitni Gąbin – Kormoran Łąck 0:1
A4 – A5 Kasztelan Sierpc – Zryw Bielsk 3:0
A1 – A3 Wisła Płock I – Kormoran Łąck 6:0
A2 – A4 Błękitni Gąbin – Kasztelan Sierpc 0:2
A5 – A3 Zryw Bielsk – Kormotan Łąck 2:0
A1 – A4 Wisła Płock – Kasztelan Sierpc 4:1
A2 – A5 Błękitni Gąbin – Zryw Bielsk 2:2
GRUPA B
1. STOCZNIOWIEC PŁOCK 10 PKT 10:3
2. SRWA ŁUKOMIE 7 6:2
3. POGOŃ SŁUPIA 5 9:9
4. SKRA DROBIN 4 5:8
5. ULKS CIÓŁKOWO 1 3:11
Grupa B
B1 – B2 Stoczniowiec Płock – Skrwa Łukomie 2:0
B3 – B4 Pogoń Słupia – ULKS Ciółkowo 5:1
B5 – B1 Skra Drobin – Stoczniowiec Płock 1:3
B2 – B3 Skrwa Łukomie – Pogoń Słupia 4:0
B4 – B5 ULKS Ciółkowo - Skra Drobin 1:3
B1 – B3 Stoczniowiec Płock - Pogoń Słupia 2:2
B2 – B4 Skrwa Łukomie - ULKS Ciółkowo 0:0
B5 – B3 Skra Drobin - Pogoń Słupia 2:2
B1 – B4 Stoczniowiec Płock - ULKS Ciółkowo 3:0
B2 – B5 Skrwa Łukomie - Skra Drobin 2:0
GRUPA C
1. WISŁA PŁOCK II 10 PKT 12:1
2. PEGAZ DROBIN 10 9:0
3. WISŁA GŁÓWINA SOBOWO 6 3:4
4. CZARNI REMPIN 3 1:8
5. UKS SOCCER PŁOCK 0 1:13
Grupa C
C1 – C2 Czarni Rempin - Wisła Płock II 0:4
C3 – C4 UKS Soccer – Wisła Gł. Sobowo 0:2
C5 – C1 Pegaz Drobin - Czarni Rempin 0:3
C2 – C3 Wisła Płock II - UKS Soccer 6:1
C4 – C5 Wisła Gł. Sobowo - Pegaz Drobin 0:2
C1 – C3 Czarni Rempin - UKS Soccer 1:0
C2 – C4 Wisła Płock II - Wisła Gł. Sobowo 2:0
C5 – C3 Pegaz Drobin - UKS Soccer 4:0
C1 – C4 Czarni Rempin - Wisła Gł. Sobowo 0:1
C2 – C5 Wisła Płock II - Pegaz Drobin 0:0
GRUPA D
1. UKS MDK PŁOCK 10 PKT 22:0
2. MAZUR GOSTYNIN 8 15:2
3. MAZOWSZE PŁOCK 5 5:8
4. HURAGAN BODZANÓW 4 4:13
5. ŚWIT STAROŹREBY 0 1:24
Grupa D
D1 – D2 UKS MDK Płock – Mazowsze Płock 4:0
D3 – D4 Świt Staroźreby – Mazur Gostynin 0:9
D5 – D1 Huragan Bodzanów - UKS MDK Płock 8:0
D2 – D3 Mazowsze Płock - Świt Staroźreby 2:1
D4 – D5 Mazur Gostynin – Huragan Bodzanów 4:0
D1 – D3 UKS MDK Płock - Świt Staroźreby 10:0
D2 – D4 Mazowsze Płock - Mazur Gostynin 2:2
D5 – D3 Huragan Bodzanów - Świt Staroźreby 0:3
D1 – D4 UKS MDK Płock - Mazur Gostynin 0:0
D2 – D5 Mazowsze Płock - Huragan Bodzanów 1:1
Terminarz Turnieju w Gostyninie 15-16.10.2011
(z zachowaniem punktów I bramek zdobytych w pierwszym Turnieju)
Podział na grupy
GRUPA A
A1 WISŁA PŁOCK I 12 pkt. 16:1 bramki
A2 SRWA ŁUKOMIE 7 6-2
A3 WISŁA GŁ. SOBOWO 6 3-4
A4 HURAGAN BODZANÓW 4 4- 13
A5 ULKS CIÓŁKOWO 1 3-11
GRUPA B
B1 STOCZNIOWIEC PŁOCK 10 10-3
B2 PEGAZ DROBIN 10 9-0
B3 MAZOWSZE PŁOCK 5 5-8
B4 KORMORAN ŁĄCK 3 1:12
B5 BŁĘKITNI GĄBIN 1 2:9
GRUPA C
C1 WISŁA PŁOCK II 10 12-1
C2 MAZUR GOSTYNIN 8 15-2
C3 ZRYW BIELSK 4 4:7
C4 SKRA DROBIN 4 5-8
C5 ŚWIT STAROŹREBY 0 1- 24
GRUPA D
D1 UKS MDK PŁOCK 10 22-0
D2 KASZTELAN SIERPC 9 10:4
D3 POGOŃ SŁUPIA 5 9:9
D4 CZARNI REMPIN 3 1:8
D5 UKS SOCCER PŁOCK 0 1:13
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
UKS Mazowsze Płock | 14:0 | Łochowski Klub Sportowy |
2011-06-01, 18:00:00 |
||
oceny zawodników » |
dzisiaj: 19, wczoraj: 208
ogółem: 1 191 859
statystyki szczegółowe
Najbliższa kolejka 23 |
|