UKS Mazowsze Płock '96 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Sponsorzy

http://www.sped-dom.pl/image/bud-mat-logo.jpg

 

       

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Zczuba.tv

Buttony

Wydarzenia

Płocka Liga Orlik U-11 FINAŁY!!!

  • autor: uksmazowsze, 2013-06-12 13:15

Płock - osiedle WINIARY ul. Zamenhoffa 15.06.2013 r

mecz o miejsce XXV

PEGAZ Drobin III DELTA Miszewko S. II

g. 9:00

mecz o miejsce XXIII PEGAZ Drobin II WISŁA Główina Sobowo

g. 9:35

mecz o miejsce XXI STEGNY Wyszogród STOCZNIOWIEC Płock

g. 10:10

mecz o miejsce XIX ULKS Ciółkowo UNIA Iłów II

g. 10:45

mecz o miejsce XVII KORMORAN Łąck WISŁA Duninów

g. 11:20

UWAGA !!!

  Wszystkie drużyny po rozegraniu meczy na boisku Orlik przy ul. Zamenhoffa udają się na boisko Orlik w Ogródku Jordanowskim, tam ma miejsce poczęstunek, oray atrakcje dla dzieci biorących udział w rozgrywkach.

Na wręczeniu nagórd i pucharów OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !

Płock - Ogródek Jordanowski 15.06.2013 r

mecz o miejsce XV AMATOR Maszewo II BZURA Chodaków

g. 10:00

mecz o miejsce XIII FA Gostynin AMATOR Maszewo I

g. 10:35

mecz o miejsce XI BŁĘKITNI Gąbin ŚWIT Staroźreby

g. 11:10

mecz o miejsce IX SKRWA Łukomie ZRYW Bielsk

g. 11:45

 

mecz o miejsce VII

KASZTELAN Sierpc WISŁA Płock III

g. 12:20

mecz o miejsce V DELTA Miszewko S. I UNIA Iłów I

g. 12:55

     

godz.: 13:30 - występ zespołu IMPRESJA

mecz o miejsce III PEGAZ Drobin I WISŁA Płock II

g. 13:40

     

godz.: 14:15 - występ zespołu IMPRESJA

mecz o miejsce I MAZUR Gostynin WISŁA Płock I

g. 14:25

godz.: 15:00 - Wręczenie nagród
i uroczyste zakończenie 
Płockiej Ligi ORLIK U-11

     


Aktualności

Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!

  • autor: Administrator Futbolowo.pl, 2014-10-29 19:00

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjalną zniżką! Zamów i graj już dziś w beta-wersję gry!


ORLEN PŁOCKA LIGA Orlik U-11 FINAŁY

  • autor: uksmazowsze, 2012-05-01 08:13

 

TURNIEJ VI, Orlik w Ogrodzie Jordanowskim w Płocku

ORLEN PŁOCKA LIGA Orlik U-11

13.05.2012 FINAŁY

Mecz o miejsca XIX – XX

9.00          UKS Soccer Płock - Wisła Główina Sobowo

Mecz o miejsca XVII – XVIII

9.35          Świt Staroźreby - Kormoran Łąck    

Mecz o miejsca XV – XVI

10.10        Czarni Rempin – Pogoń Słupia

Mecz o miejsca XIII – XIV

10.45        Mazowsze Płock – ULKS Ciółkowo    

Mecz o miejsca XI – XII

11.20        Huragan Bodzanów  - Skra Drobin

Mecz o miejsca IX – X

11.55        Błękitni Gąbin - Zryw Bielsk       

Mecz o miejsca VII – VIII

12.30        Pegaz Drobin - Mazur Gostynin 

Mecz o miejsca V – VI

13.05        Kasztelan Sierpc - Skrwa Łukomie

Mecz o miejsca III – IV

13.40        Stoczniowiec Płock - Wisła II Płock

FINAŁ

14.15        UKS MDK Płock – Wisła Płock   


ORLEN PŁOCKA LIGA Orlik U-11 1/2 FINAŁU

  • autor: uksmazowsze, 2012-05-01 07:56

 

 

ORLEN PŁOCKA LIGA Orlik U-11

1/2 FINAŁU

Niedziela 29.04.2012

 

Mecze o miejsca XVII – XX

9.00          Świt Staroźreby – UKS Soccer Płock   3:1

9.35          Wisła Główina Sobowo - Kormoran Łąck    2:5

 

Mecze o miejsca XIII – XVI

10.10        Czarni Rempin – ULKS Ciółkowo    0:3

10.45        Mazowsze Płock – Pogoń Słupia    1:1 k. 4:3

 

Mecze o miejsca IX – XII

11.20        Huragan Bodzanów  - Zryw Bielsk    3:4

11.55        Skra Drobin – Błękitni Gąbin    1:3

 

Mecze o miejsca V – VIII

12.30        Skrwa Łukomie – Pegaz Drobin    2:0

13.05        Mazur Gostynin  - Kasztelan Sierpc    0:3

 

Mecze o miejsca I – IV

13.40        Wisła Płock – Stoczniowiec Płock    12:3

14.15        UKS MDK Płock – Wisła II Płock    3:0


ORLEN PŁOCKA LIGA Orlik U-11 PÓŁFINAŁY.

  • autor: uksmazowsze, 2012-04-25 10:17

TURNIEJ V, Orlik w Ogrodzie Jordanowskim w Płocku

ORLEN PŁOCKA LIGA Orlik U-11 1/2 FINAŁU

 

Niedziela 29.04.2012

Mecze o miejsca XVII – XX

9.00          Świt Staroźreby – UKS Soccer Płock

9.35          Wisła Główina Sobowo - Kormoran Łąck

Mecze o miejsca XIII – XVI

10.10        Czarni Rempin – ULKS Ciółkowo

10.45        Mazowsze Płock – Pogoń Słupia

Mecze o miejsca IX – XII

11.20        Huragan Bodzanów  - Zryw Bielsk

11.55        Skra Drobin – Błękitni Gąbin

Mecze o miejsca V – VIII

12.30        Skrwa Łukomie – Pegaz Drobin

13.05        Mazur Gostynin  - Kasztelan Sierpc

Mecze o miejsca I – IV

13.40        Wisła Płock – Stoczniowiec Płock

14.15        UKS MDK Płock – Wisła II Płock

 

 

CZAS GRY 2x 15 minut

 

1.       Podczas Turniejów na Orliku w Płocku, gospodarz MZOS J.B. w Płocku, zastrzega sobie obowiązek gry przez zawodników w butach halowych lub śniegowych (turfach),  zakaz gry w lankach.

 

2.       ORGANIZATORZY przypominają o obowiązku posiadania przez zawodników każdego Klubu ważnej legitymacji szkolnej oraz listę z badaniami lekarskimi, zalecamy także grę w ochraniaczach!!! Dokumenty prosimy o dostarczenie na 30 minut przed meczem w celu weryfikacji zawodników.

 

Wydział Szkolenia POZPN

Grzegorz Wenerski

Zbigniew Tomaszewski


ORLEN PŁOCKA LIGA Orlik U-11 WIOSNA 2012

  • autor: uksmazowsze, 2012-03-22 11:10

 

ORLEN PŁOCKA LIGA ORLIK U-11

HARMONOGRAM ROZGRYWEK WIOSNA 2012

O

1. TURNIEJ  IV dnia 14-15 kwietnia boisko Orlik 2012 w Płocku ul. Kilińskiego 1, Ogródek Jordanowski.

2. ORLEN PŁOCKA LIGA  ORLIK U-11

TURNIEJ V dnia 29 kwietnia boisko Orlik 2012 w Płocku ul. Kilińskiego 1, Ogródek Jordanowski.

3ORLEN PŁOCKA LIGA ORLIK U-11

TURNIEJ VI – FINAŁY 13 maja boisko Orlik 2012 w Płocku ul. Kilińskiego 1, Ogródek Jordanowski.

 

                               HARMONOGRAM – TURNIEJ IV Płock

Grupy A i B grają o miejsca I- VIII , grupy C i D grają o miejsca IX – XVI , grupa E gra o miejsca XVII – XX .

Skład grup ustalony na podstawie wyników spotkań ORLEN PŁOCKIEJ LIGI z turniejów jesiennych zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

GRUPA A

  • WISŁA Płock I
  • SKRWA Łukomie
  • WISŁA Płock II
  • KASZTELAN Sierpc
  • GRUPA B

  • MAZUR Gostynin
  • PEGAZ Drobin
  • STOCZNIOWIEC Płock
  • UKS MDK Płock
  • GRUPA C

  • MAZOWSZE Płock
  • ULKS Ciółkowo
  • HURAGAN Bodzanów
  • BŁĘKITNI  Gąbin
  •  GRUPA D

  • POGOŃ Słupia
  • SKRA Drobin
  • CZARNI  Rempin
  • ZRYW Bielsk
  •  

    GRUPA  E

  • ŚWIT Staroźreby
  • UKS Soccer Płock
  • KORMORAN Łąck
  • WISŁA Główina Sobowo
  •  

     

     


    Archiwum aktualności


    Wyniki

    Ostatnia kolejka 22
    Olimpia Warszawa 0:3 MKS Varsovia Warszawa
    Łochowski Klub Sportowy 0:9 Unia Warszawa
    KS Zwar Międzylesie 6:0 Korona HID Ostrołęka
    KS Błękitni Raciąż 2:7 Wisła Płock
    Hutnik Warszawa 4:3 WOSiR Wyszków

    Reklama

    Zegar

    Ankiety

    Które miejsce zajmie UKS Mazowsze Płock w Lidze Wojewódzkiej w rundzie jesiennej?

    Ostatnie spotkanie

    UKS Mazowsze PłockŁochowski Klub Sportowy
    UKS Mazowsze Płock 14:0 Łochowski Klub Sportowy
    2011-06-01, 18:00:00
         
    oceny zawodników »

    Statystyki

    Brak użytkowników
    zalogowanych i 1 gość

    dzisiaj: 58, wczoraj: 53
    ogółem: 710 652

    statystyki szczegółowe

    Najbliższa kolejka

    Najbliższa kolejka 23

    Losowa galeria

    Turniej Ogólnopolski w Dębnie 20-22.11.2009
    Ładowanie...

    Kalendarium

    15

    12-2017

    piątek

    16

    12-2017

    sobota

    17

    12-2017

    niedziela

    18

    12-2017

    pon.

    19

    12-2017

    wtorek

    20

    12-2017

    środa

    21

    12-2017

    czwartek

    Kontakty

    Administrator
    zostaw wiadomość
    admin
    status Gadu-Gadu